پروژه دات کام

پروژه دات کام

عضویت در پروژه

در صورتی که مایلید جدیدترین پروژه ها و مقالات دانشجویی را در اختیار داشته باشید، ایمیل خود را از طریق فیلد زیر ثبت کنید تا در صورت اضافه شدن به سایت به صورت رایگان به ایمیل شخصی شما ارسال شود. توجه داشته باشید که مقالات ارزشمند و گرانبها فقط برای اعضایی ارسال میشد که ایمیلشات ثبت شده باشد. پس از ثبت، بر روی لینک تاییدی که ارسال خواهد شد کلیک کنید تا ثبت نام نهایی شود. در حال حاضر بیش از 250 هزار نفر عضویت خود را در وب سایت پروژه دات کام نهایی کرده اند.

اسیلوسکوپ اشعه کاتدی یک دستگاه نمایش دهنده است. در صورتی که دیگر دستگاههای نمایش دهنده فقط مقدار ولتاژ یا مقادیر دیگر الکتریکی را نمایش می دهند اما اسیلوسکوپ اشعه کاتدی قادر است مقدار، فاز، فرکانس موج و روابط بین مقادیر آنها را نمایش دهد. خلاصه اطلاعات بسیار زیادی از نظر کمی و کیفی در مورد کارهای اندازه گیری الکترونیک به اسیلوسکوپ داده شده است و با قسمت های متعلق به دستگاه هر اندازه گیری با ردیف فرکانسهای زیاد با اسیلوسکوپ امکان پذیر است.

سرفصل :

اسیلوسکوپ ها

طرح مدار یک یکسو کنده ولتاژزیاد

ملزومات ولتاژ مرور

اسیلوسکپ کامل

اسیلوسکپ اشعه کاتدی

نمایش دادن پالس

اسیلوسکپ اشعه کاتدی

مرور تاخیری

کاربردهای دیگر اسیلوسکپ

اندازه گیری مشخصه های فرکانسبا کلیک بر روی دکمه سبز رنگ فایل مربوطه از طریق لینک مستقیم دریافت خواهد شد. کلیه فایلها این سایت به صورت فشرده و با فرمت ZIP قرار داده شده اند. قبل از استفاده فایل را از حالت فشرده خارج و با نرم افزار مورد نیاز باز نمایید. توجه داشته باشید که در صورت موجود بودن فایل قابل ویرایش قطعا در سایت قرار داده میشود لذا از ارسال درخواست فایل word خودداری نمایید.
در صورتی که هنگام باز کردن فایل نیاز به پسورد بود از www.prozhe.com استفاده کنید

hamed
۲۲:۰۳ ~ ۲۱ دی ۱۳۸۹

انصافا”” غوغا کردین!!!

fajr
۰۸:۰۲ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۰

خیلی خیلی مفید است

fajr
۲۲:۵۹ ~ ۲۵ مهر ۱۳۹۰

سلام
برای خواندن مطالب دانلود شده از ما پسوورد می خواهد چه رمزی را باید وارد کنیم

mahna
۰۳:۰۵ ~ ۹ تیر ۱۳۹۱

سلام….
سایتتون حرف نداره…میخواستم اگه ممکنه تحقیقی در رابطه باسنسورهای نوری به ایمیلم بفرستید البته به صورت word ممنون

مسعود
۰۰:۲۹ ~ ۲۵ تیر ۱۳۹۱

با سلام
من مهندس الکترونیک هستم ، ازتون خیلی خیلی …. ممنونم . سایتتون خیلی جالب و متنوعه و امیدوارم که هر روز بهتر و بهتر بشه و روزی برسه که از نظر کاربر رقیب نداشته باشه و اینکه امیدوارم همچنان به این کار خوبتون ادامه بدین.

چت روم
۰۰:۰۴ ~ ۱۸ آذر ۱۳۹۲

سلام
خدا خیرتون بده
هر جا رفتیم پولی بود ، حالمو میگرفتن
دمتون گرم
انشالله که همیشه پیشرفت کنید

رامین جودیان
۰۱:۱۹ ~ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

باسلام
غرض مزاحمت درموردکالبیره کردن اسیلوسکوپ مطلب بزارید

باتشکرواحترام7 + = 14